O nás

Naša linka podpory

O Nás

StudyGate je spoľahlivá agentúra so skúsenosťami z vlastnej praxe, ktorá pomáha študentom naplánovať a uskutočniť ich štúdium v zahraničí. Sme zároveň hrdí na to, že prinášame komfort získavania odbornej pomoci priamo z domova, a garantujeme transparentné a prístupné ceny za naše služby, aby sme našim klientom zabezpečili pocit porozumenia a spokojnosti.

Čo od nás môžeš očakávať?

Pomôžeme Ti si vybrať správne!

Rozumieme, že ak si práve dokončil strednú školu, tak pre Teba môže byť náročné sa správne rozhodnúť, čo ďalej. Obzvlášť, ak sa chystáš do zahraničia. My tu budeme pre Teba 24/7 so všetkým, s čím si nebudeš vedieť rady.

Skoda Octavia 3 Vozidlo
Mesto Košice

Nič Ti neujde!

Budeme Ťa vopred aktualizovať o tom čo je potrebné si pripraviť a o všetkých dôležitých deadlinoch. Tak isto Ťa budeme vopred informovať o všetkom dôležitom čo sa deje na Tvojej vysnívanej univerzite. Nechaj to na nás a spolu to zvládneme!

Nevieš si vybrať? - Aktualizujeme Ťa

Rozumieme, že mladí ľudia sú často obklopení stereotypmi, ktoré sú súčasťou ich prostredia a často ich ovplyvňujú. Naším cieľom je predstaviť ti aj iné odbory, populárne odvetvia po skončení štúdia a trendy, ktoré môžeš neskôr využiť vo svojom živote.

Sme tu pre teba, aby sme ti poskytli širší prehľad, predbehni svojich rovesníkov a získaj výhody, o ktorích budú môcť iba snívať. Neváhaj nás sledovať a postupne sa informovať aj cez IG - FB.

Mesto Košice